A-ZP.381.13.2023.WB
Przetarg: Wykonanie zagospodarowania terenu w Pogorzelicy przy ul. Wojska Polskiego 23, dz. nr 51/24, obręb 267
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- A-ZP.381.13.2023.WB
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 marca 2023, 10:30
- Data publikacji
- 14 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Zamawiający
Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.
WojewództwoZachodniopomorskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Polska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O.
WojewództwoZachodniopomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa i montaż nowej mobilnej tafli lodowej lodowiska na stadionie miejskim OSiR w Goleniowie
Zamawiający
Gmina Goleniów
WojewództwoZachodniopomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Przebudowa infrastruktury i zagospodarowania dostępu do plaży w Golczewie
Zamawiający
Gmina Golczewo
WojewództwoZachodniopomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


