DZ.PZ.341.3.2023
Przetarg: Wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych w koronach drzew przyulicznych miasta Poznania
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZ.PZ.341.3.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 lutego 2023, 07:30
- Data publikacji
- 26 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zielona uliczka spotkań i wypoczynku - rewitalizacja ulicy Pileckiego w Kępnie


"Ćwicz umysł i ciało by lat ubywało" Uniwersytet Trzeciego Wieku

W - wykonanie robót; Oddział Kalisz; Konin OBI/45/2502693; Golina miasto; Golina (miasto)