ZTP-IV.26.1.2023.ECH Zp–1/2023
Przetarg: Wykonanie wielobranżowego projektu remontu muru oporowego przy ul. Bednarskiej w Warszawie.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZTP-IV.26.1.2023.ECH Zp–1/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 lutego 2023, 10:00
- Data publikacji
- 8 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
