WGG.271.1.05.2023.EJ
Przetarg: Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj zadania pn. Utwardzenie dróg na terenie Gminy Goleniów płytami betonowymi
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WGG.271.1.05.2023.EJ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 marca 2023, 09:30
- Data publikacji
- 13 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057

EWY - Obsługa serwisowa ASTKZ ESP Żydowo w latach 2026 - 2028

Zielona Chojna – rozwój zieleni na terenie miasta i gminy Chojna.
Utrzymanie projektu Cyberbezpieczny Samorząd

ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego



