BZP.271.72.2023.IK
Przetarg: Wykonanie usług geodezyjnych na rzecz miasta Zabrze
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZP.271.72.2023.IK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 listopada 2023, 08:00
- Data publikacji
- 24 października 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa tężni solankowej wraz z elementami małej architektury w miejscowości Tworóg
pręt okrągły 27 gat. S235JR lub równoważnym
482/2026 Zakup Pompy Głębinowej
Przekaźniki i łączniki do sterowania drzwiami i oświetleniem
Wykonanie mebli na zamówienie wraz z montażem dla PDOZ w Gliwicach