BZP.OMZ.14.2023
Przetarg: Wykonanie remontu lokali mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem położonych w Warszawie przy ul. Radiowej 20/11, 20D/10, 20G/5

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZP.OMZ.14.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 22 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
