BZP.271.2.3.TP.2023
Przetarg: Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg gminnych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZP.271.2.3.TP.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 marca 2023, 09:30
- Data publikacji
- 22 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


Przebudowa drogi nr 5328P w miejscowości Uciechów na odc. dł. ok. 1500 m
Przebudowa drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych w m. Szklarka Myślniewska
LI.2310.SzW.2026.AC szacowanie wartości materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
Przebudowa otworu okiennego w budynku jednorodzinnym oraz remont kuchni 2


