Przetarg: Wykonanie remontów cząstkowych na drogach będących własnością Gminy Konopnica
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 lutego 2026
- Data publikacji
- 28 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
ESSA-wsparcierozwojukompetencji,umiejętności,uzdolnieńizainteresowańuczniówpozaedukacją formalną
Zamawiający
Zespół Szkolno-Przedszkolny W Adamowie
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Centrum Usług Wspólnych W Łukowie
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Centrum Usług Społecznych W Strzyżewicach
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

