IZ.ZP.271.55.2025
Przetarg: Wykonanie otworu poszukiwawczo-rozpoznawczego wód termalnych Włocławek GT-1 w miejscowości Włocławek, w ramach zadania: „Dekarbonizacja systemu ciepłowniczego miasta – etap I
Opis zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie otworu poszukiwawczo-rozpoznawczego Włocławek GT-1 w celu ujęcia wód termalnych w miejscowości Włocławek zgodnie z zatwierdzonym projektem robót geologicznych na wykonanie otworu poszukiwawczo-rozpoznawczego wód termalnych Włocławek GT-1 w miejscowości Włocławek. Roboty budowlane obejmują roboty wiertnicze i górnicze (kod CPV 45255500-4), w tym roboty budowlane (45000000-7), usługi geologiczne, oceanograficzne i hydrologiczne (71351900-2) oraz wykonywanie badań (71355200-3).
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IZ.ZP.271.55.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 grudnia 2025
- Wadium
- 180 000 zł
- Data publikacji
- 20 listopada 2025
- Link do ogłoszenia