13/2023
Przetarg: Wykonanie opinii o wartości nieruchomości lub służebności w formie operatów szacunkowych dla potrzeb związanych z gospodarowaniem zasobem nieruchomości Gminy Miasta Toruń i Skarbu Państwa.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 13/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 14 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie kujawsko-pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych
Zakup i dostawa środków czystości.



Wymiana fragmentu przyłącza kanalizacji w KPP Mogilno.

EOŚ-PI 123/G/PŁU/2026 Przebudowa oświetlenia w m. Dąbrówka gm. Płużnica EOP
