WIZP.271.27.2023.KW
Przetarg: Wykonanie odcinków kanalizacji sanitarnej od kolektora głównego do granic posesji z rur PCV dla: Odcinek DN do działki nr 584 obręb Kosowska Niwa (k.m.2) przy ul. Kormoranów (...)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WIZP.271.27.2023.KW
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 maja 2023, 07:00
- Data publikacji
- 26 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Pkp Cargotabor Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa sprzętu komputerowego oraz akcesoriów komputerowych, w podziale na dwa zadania częściowe
Zamawiający
Śląski Urząd Wojewódzki
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Południowy Koncern Węglowy S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Podział geodezyjny działki 1950/23 w Tychach
Zamawiający
Polskie Koleje Państwowe S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

