ZP-P-I.271.58.2023
Przetarg: Wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej na budowę hali sportowej wraz z zapleczem sanitarno - szatniowym oraz łącznikiem i infrastrukturą towarzyszącą .....
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP-P-I.271.58.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 października 2023, 09:00
- Data publikacji
- 28 września 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem
Zamawiający
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła Ii

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa suszarek, przetwornic, styczników
Zamawiający
Polregio S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej W Lublinie
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
