RZ-DZP.261.58.2026.ŁZ
Przetarg: Wykonanie izolacji przeciwwodnej i termicznej ściany zachodniej budynku Archiwum PCz wraz z usunięciem skutków zawilgocenia
22 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie izolacji przeciwwodnej oraz termicznej ściany zachodniej budynku Archiwum Politechniki Częstochowskiej przy ul. Dąbrowskiego 71, wraz z usunięciem skutków zawilgocenia. Inwestycja realizowana jest w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Szczegółowy zakres robót budowlanych Realizacja obejmuje ścianę zachodnią w pomieszczeniach piwnicznych (magazyn C, klatka schodowa, butlownia, magazyn D1) o łącznej długości około 37 m. Zakres prac obejmuje: Prace przygotowawcze: demontaż i ponowny montaż istniejących regałów stalowych w magazynach.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RZ-DZP.261.58.2026.ŁZ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 18 września 2026
- Wadium
- 2000 zł
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Usługi związane z budownictwem
- Usługi instalowania maszyn i urządzeń
- Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- Usługi architektoniczne i podobne
- Przygotowanie terenu pod budowę
- Usługi inżynieryjne
- Usługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznej
- Roboty instalacyjne w budynkach
- Farby, lakiery i mastyksy
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
- Usługi instalowania sprzętu przeciwpożarowego
Kary umowne
- za nieterminową realizację przedmiotu umowy, za nie usunięcie w terminie wad i usterek stwierdzonych przy odbiorze oraz w czasie trwania rękojmi lub gwarancji: 0,2% wynagrodzenia umownego netto za każdy dzień zwłoki, mak...
- za brak zapłaty wynagrodzenia należnego podwykonawcom lub dalszym podwykonawcom: 5% wynagrodzenia umownego netto
- za nieterminową zapłatę wynagrodzenia należnego podwykonawcom lub dalszym podwykonawcom: 0,5% wynagrodzenia umownego netto wynikającego z umowy zawartej z podwykonawcą za każdy dzień zwłoki, maksymalnie 20% wynagrodzenia...
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg
Do przetargu kup gwarancję zapłaty wadium.
Nie blokujesz pieniędzy w wadium. Nie obciążasz zdolności kredytowej firmy. Online - szybko i wygodnie.