37-5-1/2023
Przetarg: Wykonanie i montaż stacjonarnych urządzeń turystycznych w Wolińskim Parku Narodowym w 2023 roku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 37-5-1/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 14 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057




TA-ZR-46-2026 Naprawa niesprawnych mieszadeł firmy Grundfos.

Dostawa dystrybutorów dla stacji paliw w miejscowości Budzistowo koło Kołobrzegu

dostawa produktów leczniczych do programów lekowych dla USK-1 w Szczecinie




