ZP.261.5.2023.PR.23
Przetarg: "Wykonanie ekspertyzy na potrzeby uzupełnienia stanu wiedzy wynikającego z PZO dla 1381 widłoząb zielony Dicranum viride na obszarze Natura 2000 Jeziora Czaplineckie PLH 32003"
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.261.5.2023.PR.23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 10 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057

EWY - Obsługa serwisowa ASTKZ ESP Żydowo w latach 2026 - 2028

Zielona Chojna – rozwój zieleni na terenie miasta i gminy Chojna.
Utrzymanie projektu Cyberbezpieczny Samorząd

ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego



