ZP.261.14.2022.PR.101
Przetarg: „Wykonanie ekspertyz na potrzeby uzupełnienia stanu wiedzy wynikającego z planów zadań ochronnych w ramach projektu nr POIS.02.04.00-00-0191/16 w podziale na 4 cz."
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.261.14.2022.PR.101
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 stycznia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 29 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057

Wał Sierosław - wyrównanie do rzędnej projektowej korony wału

ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego

Sprzedaż odpadów złomu zgromadzonych na terenie GA
Dostawa dystrybutorów dla stacji paliw w miejscowości Budzistowo koło Kołobrzegu


