ZZP.272.10.2023.II
Przetarg: Wykonanie dokumentacji technicznej dotyczącej planowanych remontów i przebudowy dróg na terenie Powiatu Malborskiego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZZP.272.10.2023.II
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 21 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Rafineria Gdańska Sp. Z O.O.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa ambulansu pirotechnicznego
Zamawiający
Morski Oddział Straży Granicznej
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Szpitale Pomorskie Sp. Z O.O.

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gdańskie Nieruchomości
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
2000000400/Zakup i dostawa materiałów zużywalnych
Zamawiający
Polpharma Biologics S.A.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026