WZP.271.51.2025
Przetarg: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy drogi gminnej ul. Grunwaldzkiej na odcinku od ul. Okólnej do ul. Karłowicza wraz z budową drogi rowerowej – zadanie realizowane w ramach proje...
Opis zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy drogi gminnej ul. Grunwaldzkiej na odcinku od ul. Okólnej do ul. Karłowicza wraz z budową drogi rowerowej – zadanie realizowane w ramach projektu Rozwój sieci tras rowerowych Warszawy- etap III.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WZP.271.51.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 listopada 2025, 08:00
- Data publikacji
- 24 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
