Przetarg: Wykonanie dokumentacji projektowej
Opis zamówienia
a)Przebudowa drogi gminnej nr 107023G relacji Strzebielinko – Lisewo – Kostkowo na odcinku ok. 4km.I etap – od zbiornika elektrowni wodnej do przejścia dla pieszych w miejscowości Lisewo na odcinku od 0+000,00 km do 1+900,00 kmII etap – od przejścia dla pieszych w miejscowości Lisewo do lasu dz. nr 145/2 obręb Tadzino na odcinku od 2+020,00 km do 3+460,00 kmIII etap – w obrębie działki nr 145/2 obręb Tadzino na odcinku od 3+460,00 km do 4+100,00 km b)Przebudowa ulicy Klonowej w Kostkowie w zakresie budowy chodnika.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 lipca 2025
- Data publikacji
- 24 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego