PPZ.2.26.260.1.2023
Przetarg: Wykonanie czynności piątego poziomu utrzymania 5 wagonów retro osobowych o numerach 025 238, 026 683, 026 221, 024 450, 026 711oraz Wykonanie czynności trzeciego poziomu utrzymania dwóch wagonów 120A
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PPZ.2.26.260.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 23 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Urząd Miasta I Gminy Kórnik

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026
Zamawiający
Aquanet S.A.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026

„Budowa sieci wodociągowej - ul. Jagodowa w Tarchalinie"
Zamawiający
Gmina Bojanowo

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

46/z/2026 "Usprawnienie i naprawa wentylacji w budynku nr 19 WWSM Piła"
Zamawiający
14 Wojskowy Oddział Gospodarczy

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
LI.2310.SzW.2026.AC szacowanie wartości materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Poznaniu
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Krzymów
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
