BDG-V.2611.81.2024.MP
Przetarg: Wykonanie badania pt. „Ewaluacja ex-post Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BDG-V.2611.81.2024.MP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 listopada 2024, 09:00
- Data publikacji
- 28 października 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
