ZP.261.48.2023.ZP2
Przetarg: WYCINANIE I AWARYJNE USUWANIE DRZEW ORAZ USUWANIE POŁAMANYCH KONARÓW Z TERENÓW ZARZĄDZANYCH I ADMINISTROWANYCH PRZEZ ZARZĄD INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ W SŁUPSKU.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.261.48.2023.ZP2
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 grudnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 7 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
2000000400/Zakup i dostawa materiałów zużywalnych
Zamawiający
Polpharma Biologics S.A.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Dc Doradztwo-Consulting Monika Kaczmarek
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Szpitale Pomorskie Sp. Z O.O.

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Nadleśnictwo Choczewo

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Rafineria Gdańska Sp. Z O.O.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
