EZP 56/23
Przetarg: Wyceny nieruchomości w roku 2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- EZP 56/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 listopada 2023, 08:00
- Data publikacji
- 23 października 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Dc Doradztwo-Consulting Monika Kaczmarek
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Nadleśnictwo Choczewo

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa ambulansu pirotechnicznego
Zamawiający
Morski Oddział Straży Granicznej
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gdańskie Nieruchomości
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
2000000400/Zakup i dostawa materiałów zużywalnych
Zamawiający
Polpharma Biologics S.A.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
