PA.271.1.10.2023
Przetarg: Wyburzenie budynku basenu przy Szkole Podstawowej Specjalnej nr 2 w Bytomiu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PA.271.1.10.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 16 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Koleje Śląskie Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Remont wybranych pomieszczeń biurowych w budynku nr 1 Archiwum Państwowego w Katowicach
Zamawiający
Archiwum Państwowe W Katowicach
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Db Cargo Polska S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Powiat Częstochowski
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

