Z1533/106144
Przetarg: Wybór dostawcy fotela i biurka.
10 września 202609:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego i oryginalnie zapakowanego wyposażenia biurowego w postaci biurka elektrycznego oraz fotela ergonomicznego dla ZE PAK S.A. Wykaz produktów i specyfikacja techniczna 1. Biurko LEADER 8.2 Białe Mark Adler Ilość: 1 szt. Indeks: 000000008520730510 Wymiary blatu: Długość 120 cm, Szerokość 60 cm, Grubość 1.5 cm Regulacja wysokości: Elektryczna w zakresie 72 - 118 cm Materiał: Blat z płyty MDF Kolorystyka: Blat biały, stelaż biały Maksymalne obciążenie: 50 kg 2. Fotel Biurowy Ergonomiczny ERGONAUT BIONIC Czarny - XL Ilość: 1 szt.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Z1533/106144
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 września 2026, 09:00
- Termin zadawania pytań
- 6 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Kary umowne
• za opóźnienie w usunięciu wad: 0,2% łącznej wartości netto zamówienia za każdy dzień opóźnienia, nie więcej niż 10% tej wartości
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg