WRPZP.271- 50/2025
Przetarg: WRPZP.271- 50/2025 Ochrona przetwarzania informacji w infrastrukturze IT na poziomie usług sieciowych i aplikacji - Wdrożenie systemu klasy EDR / XDR do automatycznego reagowania i wykrywania incydent...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WRPZP.271- 50/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 grudnia 2025
- Data publikacji
- 26 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)