WL.2351.31.2026
Przetarg: Zakup i dostawa licencji oprogramowania serwerowego: Windows Server 2025 Datacenter, (licencja na 16 rdzeni/16 Core) dla KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim
14 września 202609:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 kompletu licencji oprogramowania serwerowego Windows Server 2025 Datacenter (licencja na 16 rdzeni/16 Core) dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim. Szczegółowa specyfikacja przedmiotu zamówienia Produkt: Licencja Microsoft Windows Server 2025 Datacenter – licencja na 16 rdzeni (16 Core). Funkcjonalność: Wersja umożliwiająca uruchamianie nieograniczonej liczby wirtualnych środowisk systemu Windows Server na licencjonowanym serwerze fizycznym.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WL.2351.31.2026
- Tryb postępowania
- zapytanie ofertowe
- Termin składania ofert
- 14 września 2026, 09:00
- Termin zadawania pytań
- 10 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Kary umowne
- za opóźnienie w realizacji przedmiotu umowy: zmniejszenie ceny o 100 zł za każdy dzień kalendarzowy opóźnienia
- prawo do odstąpienia od umowy przez Zamawiającego, jeżeli opóźnienie przekroczy 5 dni
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg