Przetarg: Wiertarka HR2630T, wiertło sds
Opis zamówienia
Wiertarka HR2630T, wiertło sds (ID 1207237)Wiertarka; HR2630T; 1 szt.; Wiertło sds; 26 mm x 600 mmOsoba do kontaktu:Pani Beata Olszewskatel. 47 725 51 11; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 3 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego