WID.272.25.2025
Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg na terenie powiatu świdnickiego w sezonie 2025/2026
Opis zamówienia
WID.272.25.2025 Zimowe utrzymanie dróg na terenie powiatu świdnickiego w sezonie 2025/2026 (ID 1188962)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WID.272.25.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 października 2025
- Data publikacji
- 7 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego