DZPZ/2650/38TP/2026
Przetarg: Wdrożenie e-usług: Elektroniczna karta oceny pacjenta - powtórka
11 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie e-usługi „Elektroniczna karta oceny pacjenta” w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie. Zadanie obejmuje dostawę oprogramowania wraz z licencjami, konfiguracją i wdrożeniem, dostawę aparatury medycznej do pomiarów parametrów życiowych oraz świadczenie serwisu powdrożeniowego przez okres 72 miesięcy. Szczegółowy zakres dostaw i usług System/Oprogramowanie e-Elektroniczna karta oceny pacjenta (5 szt.): Dostawa licencji, instalacja w środowisku wirtualnym Zamawiającego, konfiguracja, integracja z systemem AMMS oraz wdrożenie usługi na poziomie dojrzałości 4 (transakcja).
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZPZ/2650/38TP/2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 7 września 2026
- Wadium
- 9000 zł
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
- Usługi doradcze i dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego
- Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania
- Usługi szkoleniowe
- Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
- Systemy i serwery informacyjne
- Urządzenia medyczne
Kary umowne
- za każdy dzień zwłoki w wykonaniu zamówienia: 0,2% wartości brutto wynagrodzenia limit 5%
- za odstąpienie od umowy z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy: 3% wartości brutto wynagrodzenia
- suma kar umownych nie może przekroczyć 10% wartości brutto umowy
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg
Do przetargu kup gwarancję zapłaty wadium.
Nie blokujesz pieniędzy w wadium. Nie obciążasz zdolności kredytowej firmy. Online - szybko i wygodnie.