IGK.271.5.2023
Przetarg: Utrzymanie i konserwacja zieleni na terenie miasta Lubawa
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IGK.271.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 28 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
21 Wojskowy Oddział Gospodarczy W Elblągu

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZAK/2026/002018 Modernizacja pomieszczenia kotłowni - Parcz
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Zespół Opieki Zdrowotnej W Lidzbarku Warmińskim.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Reszel
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski W Olsztynie

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU SIECIOWEGO ORAZ SERWERA WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
