ZF.271.22.2023
Przetarg: Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Ośno Lubuskie w 2024 roku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZF.271.22.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 stycznia 2024, 08:00
- Data publikacji
- 27 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


Dostawa wyposażenia do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krośnie Odrzańskim

BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód
Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec
RFP na dostawę wspornika sygnału ZN-98/PKP-3513-02.