ZDP.T.2930/18/2025
Przetarg: Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie działania Bazy nr 1 w Sikorzu
Opis zamówienia
Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie działania Bazy nr 1 w Sikorzu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZDP.T.2930/18/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 października 2025
- Data publikacji
- 14 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego