UD-I-WZP.271.28.2025.MLA
Przetarg: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób – Transport i opieka nad uczniami niepełnosprawnymi w czasie przewozu z domu do szkoły i z powrotem, w roku szkolnym 2025/2026
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- UD-I-WZP.271.28.2025.MLA
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 czerwca 2025
- Data publikacji
- 21 maja 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)