10/2025
Przetarg: Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu restauracyjnego – Wykonanie przeglądów i konserwacji oraz legalizacji kotłów warzelnych od kuchni polowych KP-340, KPŻ-100 - sprawa nr 10/2025
Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 Wog)Grudziądzki, Kujawsko-pomorskieprzetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 10/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 kwietnia 2025
- Data publikacji
- 26 marca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)