SZP.III.240/03/23/P
Przetarg: „Usługi transportu sanitarnego polegające na wykonywaniu przewozów osób, w tym dzieci (powtórka), środkami transportu sanitarnego oraz transport leków cytostatycznych”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SZP.III.240/03/23/P
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 lutego 2023, 10:00
- Data publikacji
- 27 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Koleje Śląskie Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Zrem-Bud Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Tokai Cobex Polska Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Zrem-Bud Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026