MOPS.DA.251.4.2026
Przetarg: Usługi sprzątania pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych, sanitariatów, aneksów socjalnych oraz windy w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej przy Placu Ratuszowym 9.
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- MOPS.DA.251.4.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 21 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
HBT/47798/2026 - Spawarka inwertowa Esab CADDY ARC 151i A31
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Wywóz urobku - SP Czerwionka-Leszczyny, SP Gliwice
Zamawiający
Orlen Budonaft

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

