SA.270.2.2025
Przetarg: Usługi leśnictwa – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski w roku 2025 – postępowanie II
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski w roku 2025. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach). Wartość zamówienia podstawowego bez uwzględnienia usług podobnych oraz prawa opcji wyszacowano na kwotę: 1 180 709,01 PLN
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SA.270.2.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 marca 2025
- Data publikacji
- 26 lutego 2025
- Link do ogłoszenia