ZS-CEZiU-AS-1/7/5224/2024
Przetarg: „Usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych dla uczestników projektu „Aktywna szkoła zawodowa bez barier” nr FELD.08.08-IZ.00-0116/23
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZS-CEZiU-AS-1/7/5224/2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 grudnia 2024, 08:00
- Data publikacji
- 18 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup tablic narzędziowych oraz haczyków
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Urząd Miasta I Gminy W Rozprzy
WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


