DZP.260.1.2025
Przetarg: Usługa sprzątania wewnętrznego - utrzymanie czystości w obiektach przy ul. Mińskiej 65 i ul. Chodakowskiej 26/32 w Warszawie oraz sprzątanie hal wykorzystywanych na cele eventowe
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP.260.1.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 stycznia 2025, 08:00
- Data publikacji
- 17 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)