AKW.351.7.2023
Przetarg: Usługa sprzątania pomieszczeń i utrzymania czystości w 2024 roku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- AKW.351.7.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 listopada 2023, 10:00
- Data publikacji
- 14 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Rewitalizacja Placu Przemysława w Buku - rynku



1 Przebudowa drogi powiatowej nr 4206 P i 4171 P w miejscowości Golina - etap I droga nr 4171 P

„Termomodernizacja budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Krzywiniu”

LI.2310.SzW.2026.AC szacowanie wartości materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
