OPS.DAG.26.45.2023.AS
Przetarg: Usługa przygotowania i dostarczania obiadów do Dziennych Domów Pomocy Społecznej mieszczących się w Warszawie przy ul. Paca 42 i ul. Walecznych 59
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OPS.DAG.26.45.2023.AS
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 grudnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 6 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
