CUW.PK.343.6.2023
Przetarg: Usługa przygotowania, dostarczania i podawania gotowych posiłków - na bieżące potrzeby jednostek organizacyjnych Powiatu Kętrzyńskiego
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- CUW.PK.343.6.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 10 maja 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Płocku
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
[ZAK/2026/002116] Prace budowlane - modernizacja lini dań gotowych - Animex Iława
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZAK/2026/002077 Modernizacja dachu budynku socjalnego - Bykowo
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Aj Compleks Agnieszka Strzyżewska
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Wykonanie instalacji grzewczej w części centralnej pałacu w Sztynorcie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Olsztynie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026