Przetarg: „Usługa nadzoru inwestorskiego dla baraków o nr inw. B-137 i B-144 z przyległym reliktem B-146.
Opis zamówienia
„Usługa nadzoru inwestorskiego w specjalności: konstrukcyjno-budowlanej, instalacyjnej w zakresie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych nad robotami budowlanymi wykonywanymi w ramach konserwacji i remontu budowlanego baraków o nr inw. B-137 i B-144 z przyległym reliktem B-146 oraz demontażem hali namiotowej nad obiektem B-144 z przyległym reliktem B-146 i demontażem hali namiotowej wzniesionej nad obiektami o numerze inwentarzowym B-137 ”
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 marca 2025
- Data publikacji
- 7 marca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego