29/2023
Przetarg: Usługa - naprawy okresowe według poziomu utrzymania P5 lokomotyw spalinowych SM-30, SM-04
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 29/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 kwietnia 2023, 06:30
- Data publikacji
- 18 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Budowa świetlicy wiejskiej w m. Nowe Koprzywno, gm. Barwice

dostawa produktów leczniczych do programów lekowych dla USK-1 w Szczecinie

Dostawa i montaż nowej mobilnej tafli lodowej lodowiska na stadionie miejskim OSiR w Goleniowie

EWY - Obsługa serwisowa ASTKZ ESP Żydowo w latach 2026 - 2028

Rozbiórka starego mostu i budowa nowego mostu Karolinka

