Przetarg: Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe HP X58045dn (gwarancja 24 miesiące)
Opis zamówienia
Przedmiot Zamówienia: Urządzenie Wielofunkcyjne Kolorowe HP X58045dn Przedmiotem zamówienia jest dostawa pięciu (5) sztuk kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych laserowych marki HP, model X58045dn. Specyfikacja szczegółowa: Typ urządzenia: Urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolorowe. Marka i model: HP X58045dn. Ilość: 5 sztuk. Stan: Urządzenia muszą być nowe. Pochodzenie: Urządzenia muszą być oryginalne. Gwarancja: Wymagana jest gwarancja na okres 24 miesięcy.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 października 2025
- Data publikacji
- 2 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego