Przetarg: Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe HP X58045dn (gwarancja 24 miesiące)
Opis zamówienia
Niniejszy przetarg dotyczy zakupu urządzeń wielofunkcyjnych laserowych kolorowych HP X58045dn. Specyfikacja Przedmiotu Zamówienia: Rodzaj urządzenia: Urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolorowe. Model: HP X58045dn. Stan: Urządzenia muszą być nowe. Pochodzenie: Urządzenia muszą być oryginalne. Gwarancja: Wymagana gwarancja na okres 24 miesięcy. Ilość: Przedmiotem zamówienia są 3 sztuki wyżej wymienionego urządzenia wielofunkcyjnego.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 lipca 2025
- Data publikacji
- 21 lipca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego