ZPI.271.7.2024
Przetarg: Twardocice Kościół Ewangelicki – remont konstrukcji hełmu wieży, II poziom
1 października 2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZPI.271.7.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 października 2024, 09:00
- Data publikacji
- 1 października 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Grupa Kęty S.A.
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

elementy złączne(śruby podkładki ,nakrętki)
Zamawiający
Zakład Usług Energetycznych Epekoks Sp. Z O.O.

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

uszczelka grafitowa - GAMBIT AF-200 G - fi570/508x3,0mm
Zamawiający
Zakład Usług Energetycznych Epekoks Sp. Z O.O.

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

zacisk sprężysty 4H58CT 8‑14mm - ERICO CADDY - nr kat.: 178530
Zamawiający
Zakład Usług Energetycznych Epekoks Sp. Z O.O.

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa artykułów budowlanych- hydrauliczne
Zamawiający
Mzb Sp. Z O. O.
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
