ZP.271.06.2024
Przetarg: Transport dzieci z terenu gminy Jeleśnia w roku szkolnym 2024/2025
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.06.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 sierpnia 2024, 07:00
- Data publikacji
- 12 sierpnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Urząd Miejski W Świętochłowicach

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Klenart Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Budowa oświetlenia ulicznego w Żorach
Zamawiający
Gmina Miejska Żory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Remont drogi ul. Męczenników Oświęcimskich w Żorach.
Zamawiający
Gmina Miejska Żory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Miasto Częstochowa

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Województwo Śląskie

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
