TI.21.1.10.2026
Przetarg: Budowa sieci wodociągowej w Częstochowie w ulicy Limanowskiej dz. nr 5/16 obręb 0100
24 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na budowie sieci wodociągowej w Częstochowie w ulicy Limanowskiej na działce nr 5/16, obręb 0100. Inwestycja ma na celu zaopatrzenie w wodę działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną jednorodzinna (dz. nr ewid. 8/41 i 8/42). Zakres robót i parametry techniczne Budowa odcinka sieci wodociągowej: rury ciśnieniowe PE-HD100-RC SDR11 Ø125x11,4 PN16. Długość projektowanej sieci: około 48,00 mb. Uzbrojenie sieci: Hydrant podziemny przeciwpożarowy DN 80 – 1 szt. Zasuwa do sieci wodociągowej DN 80 – 1 szt.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- TI.21.1.10.2026
- Tryb postępowania
- zapytanie ofertowe
- Termin składania ofert
- 24 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 20 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
- Usługi związane z budownictwem
- Usługi laboratoryjne
- Usługi inżynieryjne
- Przygotowanie terenu pod budowę
- Różne produkty gotowe i elementy z nimi związane
- Usługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznej
- Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
Kary umowne
- za odstąpienie od umowy przez Zamawiającego z przyczyn, za które ponosi odpowiedzialność Wykonawca: 10% wynagrodzenia umownego netto
- za zwłokę w wykonaniu przedmiotu umowy: 0,2% wynagrodzenia umownego netto za każdy dzień zwłoki
- za zwłokę w usunięciu wad stwierdzonych przy odbiorze: 0,2% wynagrodzenia umownego netto za każdy dzień zwłoki
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg